logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Ośrodki patronackie Gymstick Nordic Walking Polska


Z wielką satysfakcją zapraszamy do Hotelu ŁEBA. Obiekt położony jest w urokliwym kurorcie Łeba, pomiędzy Morzem Bałtyckim, a Jeziorem Łebskim. Niespełna 200 metrów dzieli nas od piaszczystej, bałtyckiej plaży.

Fascynacja właścicieli hotelu morzem i jego naturalnym bogactwem znalazła swój wyraz w ciekawej aranżacji wnętrz i niepowtarzalnym charakterze tego miejsca. Zarówno Hol jak i Centrum SPA wraz z basenem nie tylko są wspaniałym miejscem do wypoczynku, ale i idealnie nawiązują swym wystrojem do tematyki marynistycznej.

Głównym elementem Centrum SPA jest Instytut Health & Beauty, gdzie pod profesjonalną opieką kosmetyczek, fryzjera, masażystów, fizjoterapeutów i instruktorów Nordic Walking można korzystać z profesjonalnej oferty zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, w tym z leczniczych zabiegów wodnych typu SPA (łac. Sanus Per Aquam - zdrowie przez wodę) oraz cieszacej się coraz większą popularnością formą aktywności ruchowej zwanej Nordic Walking.

Ośrodek patronacki Nordic Walking Polska

NORDIC WALKING to nowa forma aktywnego wypoczynku, rodem ze Skandynawii,  która robi furorę na całym świecie.
Z roku na rok powiększa się grono wielbicieli tego sportu. NORDIC WALKING mogą uprawiać wszyscy, bez względu
na wiek, kondycję fizyczną czy miejsce zamieszkania.

Dyscyplinę tę można uprawiać wszędzie zarówno w górach, jak i na plaży, w parkach i podmiejskich lasach, na naturalnym podłożu jak i na asfaltowych chodnikach. NORDIC WALKING pozwala trenować i utrzymywać ciało w dobrej kondycji. Korzystnie wpływa na serce, mięśnie oraz układ krwionośny.

NORDIC WALKING to chód z wykorzystaniem specjalnie przygotowanymi do tego celu kijów. Kije pomagają utrzymać optymalny środek ciężkości podczas chodu, 30% ciężkości ciała rozkłada się na kije, co odgrywa istotną rolę w zapobieganiu problemom kończyn dolnych a nawet ułatwia rehabilitację ruchową.

Kijki łagodzą sposób w jaki pięta kontaktuję się z podłożem, sprawiają, że kolana poruszają się bardziej elastycznie (po urazach w stawach kolanowych NORDIC WALKING jest łagodniejszą formą rehabilitacji niż zwykły chód). Kijki wzmagają ruchomość górnego odcinka tułowia, co jest dobre dla pleców i barków.

Przy takim chodzie wzrasta krążenie krwi, poprawia się ruchomość, a co za tym idzie pojawia się uczucie większego rozluźnienia.


Hotel Łeba, Ośrodek Patronacki NORDIC WALKING POLSKA dzięki swojemu położeniu tuż nad morzem,z krystalicznie czystym
powietrzem daje idealne warunki do uprawiania tej formy aktywności ruchowej.
Dołącz do nas już dziś. Przekonaj się, że przyjemne oznacza pożyteczne. Letnia pora to idealny czas aby rozpocząć przygodę z NORDIC WALKING.

Zapewniamy sprzęt oraz wykwalifikowanych instruktorów.


Ceny:
Zajęcia indywidualne z instruktorem - 80 zł
Zajęcia grupowe (min. 2 osoby) - 40 zł
Wypożyczenie kijków ? 1h - 15 zł
Wypożyczenie kijków ? 1dzień - 40 zł
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1