logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
strzalka GYMSTICK NA ŚWIECIE
 
VIP o Gymstick:

Dariusz Brzeziński
"Niewątpliwie trening przy pomocy Gymstick jest bardzo wszechstronny. Może on przygotować do zawodów wielu sportowców w różnych dyscyplinach i w różnych konkurencjach, poprawiając cechy motoryczne ich mięśni.
Gymstick daje również możliwość ćwiczenia w domu wszystkim amatorom. W tej chwili nie wszystkich stać na regularne wizyty w klubie fitness lub na siłowni. Nie każdy też ma na to czas. Dzięki Gymstick można tak ułożyć program, że po kilku konsultacjach z instruktorem można ćwiczenia kontynuować w domu. Koszty takiego programu mogą być wówczas niewielkie"  - mówi Brzeziński.
powrót

 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1
Kursy i szkolenia:

Dariusz Brzeziński
"Gymstick może się bardzo przydać zarówno do treningu grupowego, jak i stacjonarnego, może nam zastąpić np. siłownię. Daje nam tą przewagę, że nie potrzebujemy zbyt wiele miejsca, żeby ćwiczyć" - mówi Dariusz Brzeziński - mistrz Polski w fitness sylwetkowym.
więcej...

Elżbieta Furman
Zajmuję się rekreacją od kilkunastu lat. W tym czasie zdążyłam poznać wiele form ruchu, przyrządów czy przyborów, które miały być przebojami w dziedzinie fitnessu. Tak się jednak nie stało, ponieważ większość z nich była wybiórczo nastawiona na rozwój poszczególnych cech motorycznych.
więcej...

 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1