logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
strzalka GYMSTICK NA ŚWIECIE
 
Porada: Dlaczego i jak ćwiczyć.

GYMSTICK oferuje szeroki asortyment indywidualnych programów treningowych fitness, treningów wzmacniających po okresie rehabilitacji ruchowej oraz treningów doskonalących formę sportowców. Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek, ludzie pragną trenować w sposób przemyślany, biorąc pod uwagę dobre samopoczucie, silny i stabilny układ mięśniowy, wytrzymałość i koordynację ruchową.

Nie jest łatwo znaleźć taki produkt fitness, który może sprostać tak różnorodnym wymaganiom. GYMSTICK spełnia potrzeby aktywności fizycznej u każdego – od juniorów do seniorów, od pacjentów rehabilitacyjnych do światowej klasy sportowców oraz wszystkich entuzjastów fitness, od zupełnie początkujących po profesjonalnych kulturystów – po prostu dlatego, że jest niewielkich rozmiarów, lekki, wydajny, łatwy i bezpieczny w użyciu.

Można go stosować do różnych poziomów sprawności fizycznej, którą zaczyna od razu poprawiać zgodnie z wyznaczonym celem - po skonsultowaniu się z lekarzem, terapeutą lub trenerem.

powrót

 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1
Porady:
1. Zobacz jak ćwiczyć z Gymstick - film
Obejrzyj film   

2. Gymstick dla hoteli
Gymstick, to mały przybór o długości 130cm. szerokości 4cm i grubość 4cm - czyli zajmuje bardzo mało miejsca i jest go łatwo przechowywać nawet w pokoju hotelowym. Zwykle pomieszczenia fitness zajmują dużo miejsca + węzeł sanitarny z obsługą, dodat   

3. Kariera z Nordic Walking i Gymstick

Dla osób, które chciałyby się bardziej zaangażować w propagowanie Nordic Walking i Gymstick w Polsce istnieje możliwość uzyskania tytułu inst   


4. Aspekty bezpieczeństwa.

GYMSTICK został stworzony po to, aby umożliwić wszystkim wykonywanie bezpiecznych   


5. Dlaczego i jak ćwiczyć.

GYMSTICK oferuje szeroki asortyment indywidualnych programów treningowych    


powrót
 
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1