logo
szukaj artukułów:
Aktywni.info, Aktivpro.pl - tel: 602 29 24 77; (22) 789 60 40 - biuro@aktywni.info
   
 
Aktywne gminy
:: Ustronie Morskie ::

ogólnie Dane teleadresowe zdjęcia
Informacje ogólne

nazwa gminy:Ustronie Morskie

Gmina Ustronie Morskie to najlepsze miejsce na wypoczynek przez cały rok. Ten jeden z najpiękniejszych zakątków wybrzeża łączy w sobie wygody i atrakcje letniska (szerokie plaże, o czystym piasku i czystej wodzie oraz bogate w aerozol morski powietrze) z możliwością odpoczynku w bliskim kontakcie z przyrodą.

Nad bezpieczeństwem kąpiących czuwają ratownicy i służby medyczne. Baza noclegowa to około 100 ośrodków wczasowych i kolonijnych, liczne pensjonaty, pokoje gościnne, gospodarstwa agroturystyczne, pola campingowe i namiotowe. Wiele ośrodków przystosowanych jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych i prowadzi turnusy rehabilitacyjne. Dzięki położeniu to doskonałe miejsce wypadowe dla wycieczek wzdłuż wybrzeża oraz do Niemiec, Danii i Szwecji. Wielkim skarbem gminy jest przyroda. Tu właśnie rośnie liczący 800 lat najstarszy dąb w Polsce „Bolesław” i niewiele młodszy dąb „Warcisław”.

Trudno znaleźć nad Bałtykiem drugą taką fantastyczną gminę. Wystarczy spojrzeć na rzeszę uśmiechniętych turystów na plażach, szlakach turystycznych, by nabrać pewności, że to właśnie idealne miejsce do wypoczynku.

Centrum Informacji Turystycznej i Promocji w Ustroniu Morskim

Ul. Osiedlowa 2B

78 – 111 Ustronie Morskie

tel./fax +48 94 35 14 175

tel. +48 94 35 14 189

e-mail: ustronie-mor@post.pl

turystyka@ustronie-morskie.pl[ «« powrót do listy «« ]
 
belka geo search
Loading ...
1
1
1
1
1
1
1